Tani kredyt

Kto może wziąć kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy może wziąć każda osoba fizyczna jak i firma, pożyczka jest udzielana bez większych skomplikowanych dokumentów. Osoba fizyczna może ją spożytkować na dowolny cel ale również dana firma ale przeważnie firmy biorą pożyczki w bankach po to aby rozwinąć swoją działalność gospodarczą tak aby napędzać gospodarkę narodową.

Osoba fizyczna to każdy zwykł zjadacz chleba który płaci podatki, która posiada osobowość prawną która pozwala zawierać umowy cywilno-prawne takie jak np. tak zwana umowa pożyczka gotówkowa.

Osoba prawna są to jednostki organizacyjne takie jak spółki akcyjne , spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki kapitałowe ale również banki.

Każda umowa z bankiem przy udzielaniu pożyczki ma wyjaśnione kto ją może wziąć

i komu przysługują prawa. Bank ma swoje regulaminy i wyjaśnienia dla klientów po to aby każdy

z nich się zapoznał na jakiej zasadzie będzie udzielona przysłowiowa pożyczka.

Osoba fizyczna ubiegająca się o kredyt musi być powiadomiona i o regulaminie banki

i oprocentowaniu danej pożyczki przez przedstawiciela banku wtedy dany klient wie i wtedy dochodzi do zawiązanie umowy cywilno prawnej pomiędzy kredytobiorcą a danym bankiem. Tak samo jest z firmami tylko że dane przedsiębiorstwo może ubiegać się o udzielenie wysokiej pożyczki ponieważ ma zabezpieczenie danej transakcji.

Można dodać iż każdy kredyt jest udzielany formie gotówkowej ale w zależności od przedstawionych dochodów, sytuacji rodzonej itp. każdy kredyt jest rozpatrywany oddzielnie, ponieważ każda sytuacja jest inna do każdego rodzaju klienta tak jak dla osoby fizycznej czy też osoby prawnej.

Bank który sprzedaje taką usługę dla danego klienta ma jakiś czas do spłaty należności dla banku są to między innymi takie okresy jak krótko terminowe ok 1 rok i także długoterminowe ok 6 lat , najczęściej są to okresy krótko terminowe ale są one obarczone dużym ryzykiem i dla takiego przeciętnego zjadacza chleba są one obarczone dużym oprocentowaniem więc wiąże się z tym iż osoba fizyczna musi spłacić duże odsetki wynikające z umowy z bankiem. Bank czyli instytucja udzielająca tak zwanych pożyczek ponosi za sobą też swoiste ryzyko związane z terminami spłat. Bank kiedy pożycza swój kapitał komuś czyli dla osoby fizycznej jak i dla osoby prawnej ma zamrożony środki pieniężne ale jeżeli klient spłaci swój dług czyli należność spłaca także ustalone odsetki które są swoistym dochodem na plus dla banku.

Napisali na ten sam temat

URL dla trackbacków : http://uwagatanikredyt.pl/index.php?trackback/4

Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu

Powerd by uwagatanikredyt.pl